-->

Gider Borusu Açma

Van'da Tıkalı Gider Borusu Açma

Gider tıkanıklıkları birçok insanın evinde yaşadığı kâbuslardan biridir. Özellikle yaz döneminde, bu sıkıntıların ayyuka çıktığını söylersek abartmamış oluruz. Çünkü yıl içerisinde ihmal edilen gider tıkanıklıkları bakımı yüzünden yaşanılan sorunlar sıcaklar ile dayanılmaz bir hal alıyor. Kimi zaman korkunç boyutlara ulaşan bu durum evlerin içine adeta çöplük gibi bir koku yaymaktadır. Genellikle bu tıkanıklıkları ciddiye almayan ev hanımları, geçici çözümlerde çare aramaktadır. İnternetten ya da komşularından duydukları bu yöntemleri uygulayarak, sorunu çözdüklerini zannediyorlar. Oysaki örneğin görmezden gelinerek hasıraltı edilen bir lavabo tıkanıklığını, öncelikle kokusu ile çok rahatsız edici olmakta ve giderek çözümsüzlüğe doğru ilerlemektedir. Bu durumun bir örneğini de banyo ve tuvalet giderlerinden (klozet vs.) gelen kokularla yaşanmaz duruma gelen evlerde görebiliriz.

Kanal açma makinelerimiz, tıkanıklığa sebep olan ne varsa söker ve açar. Kimyasallar ile açamadığınız tıkanıklığı, makine ile kolayca ve kırıp dökmeden açıyoruz. Bu hizmeti Van'ın her yerine veriyoruz. Açamadığımız tıkanıklık ile karşılaştığımızda size kırıp dökmeden önce kanal görüntüleme kamerası ile tıkanıklığın yerini belirleyebiliyoruz. Detektörlü kameralar sayesinde, açılması zor olan tıkanıklığın nedenini noktasal olarak belirliyoruz.

Van Su Tesisat - Profesyonel Çözümler

“ Kalite asla tesadüf değildir “ prensibinden hareketle, titizlikle yapmış olduğumuz tüm tespit, keşif ve onarımlar farkımızı ortaya koyduğumuzun resmidir."


Profesyonel Kadro - Zamanında Teslim

Sıhhi tesisat işleri uzmanlık isteyen bir konudur. Bu yüzden daima işinde uzman ekibimizle hizmet veriyoruz.Proje işlerinizi zamanında yaparak teslim ediyoruz. İş Prensiplerimizin başında verilen sözün tutulması vardır.

Profesyonel İşçilik Ve Kaliteli Hizmet İçin Bizi Arayın