-->

Su Kacağı Tespiti

Van'da Su Kaçağı Tespiti

Su kaçak tespitini yapmak ustalarımız tarafından kolayca gerçekleştirilebilir. Bildiğiniz üzere binalar beton ve sıvalardan meydana geldiği için zamanla bakımı yapılması gerekir. Bakımı yapılmayan binalar üzerinde zamanla su kaçakları meydana gelir. Bunu önlemek mümkün değildir. Bina yapımı esnasında her ne kadar kaliteli malzemeler kullanılsa da restore edilmediği zaman çeşitli sorunlar gerçekleşir. Ev sahipleri en çok rahatsız eden konu ise su kaçakları olmaktadır. Su kaçakları lavabo altlarında, klozet musluklarında, banyolarda kısacası musluk bulunan, su borusu geçen her yerde meydana gelebilmektedir.

İşinde uzman ekibimiz ses dinleme cihazları ile duvar arkalarında veya kat aralarında meydana gelen su kaçaklarını profesyonel bir şekilde çözmektedir. Olayın özü tamamen doğru aletleri kullanmaktan geçer. Su kaçak olan yeri kolay bir şekilde tespit ettikten sonra yine doğru aletler kullanılarak boru onarım işlemi başlatılır. Duvar arkasında olan borular için fazladan duvar kırmak sizi masrafa sokacaktır. Bu yüzden su kaçak tespiti konusunda bizleri ayarak bu durumdan en az maliyetle kurtulun.

Van Su Tesisat - Profesyonel Çözümler

“ Kalite asla tesadüf değildir “ prensibinden hareketle, titizlikle yapmış olduğumuz tüm tespit, keşif ve onarımlar farkımızı ortaya koyduğumuzun resmidir."

van su kaçağı tespiti

Profesyonel Kadro - Zamanında Teslim

Sıhhi tesisat işleri uzmanlık isteyen bir konudur. Bu yüzden daima işinde uzman ekibimizle hizmet veriyoruz.Proje işlerinizi zamanında yaparak teslim ediyoruz. İş Prensiplerimizin başında verilen sözün tutulması vardır.

Profesyonel İşçilik Ve Kaliteli Hizmet İçin Bizi Arayın