-->

Van Lavabo Tıkanık Açma

Van'da Mutfak Tıkanıklığı Açma

Tıkalı pimaş açma çalışması bu konuda gerekli teknik bilgiye sahip olan kişi tarafından yapılıyorsa son derece basit ve sorunsuz bir şekilde yapılır, ancak konu hakkında teknik bilgisi zayıf ve pimaş açma robotunu kullanamayan bir kişi tarafından yapılacaksa bu durumda borular zarar görebilir. Profesyonel tıkanıklık açma işlemini gerçekleştirecek olan ekiplerimiz tüm adımları ciddiyetle gerçekleştireceklerdir. Gider açma sırasında uygulanan işlem basamaklarını ise şu şekilde sıralayabilmemiz mümkündür.

Tıkanmış olan noktanın tespit edilmesi (pimaş görüntüleme) Tespit edilen noktanın pimaş açma robotu ile temizlenmesi Tıkanıklığı giderilmiş olan borunun tazyikli su ile temizlenip giderin durumunun kontrol edilmesi

Tamamen sorunsuz bir şekilde yıkanmış olan borunun tekrar pimaş görüntüleme ile son görüntüsünün alınması

Van Su Tesisat - Profesyonel Çözümler

“ Kalite asla tesadüf değildir “ prensibinden hareketle, titizlikle yapmış olduğumuz tüm tespit, keşif ve onarımlar farkımızı ortaya koyduğumuzun resmidir."


Profesyonel Kadro - Zamanında Teslim

Sıhhi tesisat işleri uzmanlık isteyen bir konudur. Bu yüzden daima işinde uzman ekibimizle hizmet veriyoruz.Proje işlerinizi zamanında yaparak teslim ediyoruz. İş Prensiplerimizin başında verilen sözün tutulması vardır.

Profesyonel İşçilik Ve Kaliteli Hizmet İçin Bizi Arayın