-->

Kanalizasyon Tıkanıklığı Açma

Van'da Kanalizasyon Tıkanıklığı Açma

Kanalizasyon tıkanıklığında sadece bir ev veya iş yeri değil birden fazla bina bundan etkilenebilir. Tıkalı bölge öncesindeki tüm pis sular tuvaletlerden geri taşar ve tuvaletleri kullanılmaz hale getirir. Kanalizasyon tıkanıklığı tecrübe isteyen bir iş olup işinin ehli kurumsal tesisat firmalarının yapacağı bir iştir.

Kameralı cihazlarımızla ve deneyimli ustalarımız ile, kırmadan kanalizasyon gider borusu tıkanıklığını gidererek kısa sürede profesyonel bir çözüm getiririz. Kanalizasyon tıkanıklığını ortadan kaldırdıktan sonra kanalizasyon borusunun içerisini kamerayla görüntüleme işlemini uygularlarız. Bu sayede borunun içerisi görüntülenir ve tesisatın durumu gözden geçiriliriz ve sorunun ortadan kaldırmış oluruz..

Van Su Tesisat - Profesyonel Çözümler

“ Kalite asla tesadüf değildir “ prensibinden hareketle, titizlikle yapmış olduğumuz tüm tespit, keşif ve onarımlar farkımızı ortaya koyduğumuzun resmidir."


Profesyonel Kadro - Zamanında Teslim

Sıhhi tesisat işleri uzmanlık isteyen bir konudur. Bu yüzden daima işinde uzman ekibimizle hizmet veriyoruz.Proje işlerinizi zamanında yaparak teslim ediyoruz. İş Prensiplerimizin başında verilen sözün tutulması vardır.

Profesyonel İşçilik Ve Kaliteli Hizmet İçin Bizi Arayın