-->

Van Baca Temizleme

Van Baca Temizleme

Belirtilmesi gerekir ki baca temizleme Van ve çevresinde baca temizleme firmaları tarafından doğru şekilde yapılır. Özenli baca temizliği Van temizlik firmaları tarafından kaliteli bir biçimde yapıldığında kendinizi rahat tutarsınız. Tıkalı bacadan gaz atılması ise sıkıntılıdır ve bununla beraber kalite de azalacaktır. Bacaların periyodik olarak temizletilmesi enerji maliyetinin düşük olması ve çevre sağlığının durumu açısından da ciddi bir durumdur. Tekniğine uygun biçimde yapılmamış, temizlik ve bakımı ihmal edilen bacalar Van ve çevresinde zehirlenme ve yangın gibi şeylere neden olur. Temizlenmeyen bacalardan dolayı Van ve diğer ilçelerde işyeri ve evler harap olabilmekte, kişiler yaşamlarını yitirebilmektedir.

Belirtilmesi gerekir ki baca temizleme Van ve diğer semtlere hizmet veren deneyimli firmalar tarafından özverili bir çalışmayla uygulanmaktadır. Sonbahar aylarında Van ve başka yerlerde bacaların temizlik ve bakımının yaptırılması her yıl sonbahar ve kış aylarında yaşanan üzücü şeylerin en azından azalmasını sağlayacaktır. Baca temizliğinin ‘havalar kötüleşmeden önce yapılması gereken işler’ listesinde mutlaka yer alması gerekmektedir. Vatanımızdaki temizlenmeyen bacalardan dolayı yaşanan yangınlar tüm yangınların yüzde 20’sini kaplamaktadır. Şakası olmayan bu konuda bilinçli davranmak maddi manevi birçok hasarın önlenmesine sebep olacaktır. Bacaya montelenen aletler veya fırınların yüksek verimle çalışması için bağlı oldukları bacanın bakımlı olması gerekir. Özellikle soba kullanılan yerleşimlerde bacadan sızan gazlar nedeniyle bazı üzücü olaylar herkes tarafından bilinir. Temizlenmiş bacalar kaliteli bir çekme gücüne sahip olduklarından yanma için gerekli olan havayı kazan, ocak ve ızgaralara rahat bir şekilde ulaştırırlar. Van ve yakın şehirlerimizde bu tür olayların önlenmesi için yapılması gereken şey deneyimli baca temizleme firmalarına başvurmaktır. Senede iki kez baca temizliği Van deneyimli temizlik firmalarına yaptırıldığında sobalı evlerde baca çekmemesi sebebiyle oluşan karbondioksit zehirlenmelerinin ve bunlara bağlı ölümlerin engellenmesi sağlanır.

Van Su Tesisat - Profesyonel Çözümler

“ Kalite asla tesadüf değildir “ prensibinden hareketle, titizlikle yapmış olduğumuz tüm tespit, keşif ve onarımlar farkımızı ortaya koyduğumuzun resmidir."


Profesyonel Kadro - Zamanında Teslim

Sıhhi tesisat işleri uzmanlık isteyen bir konudur. Bu yüzden daima işinde uzman ekibimizle hizmet veriyoruz.Proje işlerinizi zamanında yaparak teslim ediyoruz. İş Prensiplerimizin başında verilen sözün tutulması vardır.

Profesyonel İşçilik Ve Kaliteli Hizmet İçin Bizi Arayın